️استاندار تهران :باید ترافیک اطراف مصلی در زمان برگزاری نمایشگاه به کمترین میزان ممکن برسد

مقیمی:
▪️مطلوب ما این است که در اطراف مصلی به ویژه در بزرگراه‌های رسالت، همت و مدرس کمترین حجم ترافیک را داشته باشیم به ویژه از ساعت ۱۶ به بعد که حجم ترافیک در این بزرگراه‌ها افزایش می‌یابد.

▪️تمامی مسائل امنیتی نمایشگاه توسط فرماندار تهران در شورای تامین شهرستان دنبال خواهد شد و تدابیر لازم در این حوزه مد نظر قرار می‌گیرد.

▪️باید سرفاصله قطارهای مترو کاهش پیدا کند و تعداد قطارهای بیشتری در خطوط منتهی به مصلی به کار گرفته شود تا استفاده از وسایل نقلیه شخصی توسط مردم به کمترین میزان ممکن برسد. همچنین باید تعداد اتوبوس‌های منتهی به مصلی افزایش پیدا کند./ايسنا

IR️وقتی از اداره دولتی تا پزشک و پلیس راهنمایی به مردم «احترام» نمی‌گذارند

دکتر محمود اسعدی، دبیر ستاد چهره های ماندگار در وبلاگ خود در خبرآنلاین نوشت:
▪️خدمت نوعی تولید است که معمولا در ایران چندان جدی تلقی نمی شود. توجه به مخاطب و مشتری در همه ابعاد و کمک به ارتقا روحیه و توان او “خدمت” محسوب می شود بسیاری از فعالیت های سازمانها، افراد و نهادها در دایره خدمت قرار دارد. از منزل که خارج می شوید از تاکسی و اتوبوس تا رستوران ها و مراکز آموزشی و خدمات پزشکی همه در این حوزه اند. حال ببینید ما با خود چه می کنیم یا چه نوع خدماتی به همنوعان خویش ارائه می کنیم. در آنچه بیش از همه به چشم می آید عدم احترام به مشتری به معنی اخص کلمه است.

▪️احترام حلقه مفقوده اصلی است. مثلا در ادارات و نهادها وقتی وارد می شوید سرگردانید اگر کسی دم در ابتدا در را بگشاید و راهنمایی کند نوعی “احترام” است. چیزی که شاید نوعی “تشریفات” زائد تلقی شود که هرگز چنین نیست. نظم افراد و شیوه برخورد آنها بخصوص در مبادی ورودی نهادهای خدمت دهنده بسیار مهم است. اغلب اگر هم کسی هست خسته، پرخاشگر و عصبانی بنظر می آید که انگار به زور وظیفه اش را انجام می دهد. سر و وضع اش هم چندان مناسب نیست.

▪️در خیابان ها و بوستان و فرهنگستان نیز! پلیس راهنمایی که نامش روشنگر هدایت است بغایت بی حوصله و کم توجه است. اگر کسی آدرسی بپرسد اغلب با همان واژه معروف “نمی دانم” مواجه می شود. پزشک و مهندس و مدیران هم همین کار را می کنند. اساسا گویا بی احترامی در جامعه امروز ارزش شده است! در موضوع “خدمت” اساس انسان و روابط انسانی است و با حوزه تولید بسیار متفاوت است. اگر در مقوله تولید ما با مشکلات فراوان مواجهیم در خدمات این بلاتکلیفی و عدم رضایت می تواند با همت و خواست عمومی تعدیل و تلطیف شود.

▪️مشروح یادداشت را در خبرآنلاین بخوانید؛

IR

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار